Atrakcje dla firm – Imprezy Integracyjne Krapkowice, Opole

Spotkanie firmowe – nie musi być nudne

Wasze spotkanie firmowe oprócz konferencji czy szkolenia to również czas wolny. Czas, który możecie poświęcić na wiele atrakcji mających na celu miłe i atrakcyjne spędzenie czasu w naszym hotelu lub mające na celu zintegrowanie zespołu, który dzięki np. konkursom sportowym, nauczy się pracować zespołowo na różnych płaszczyznach.

Imprezy integracyjne Opole, Krapkowice

Pod okiem specjalistów zabierzemy Was do lasu czy na bezdroża, gdzie najpierw sprawdzimy relacje w Waszym zespole, a następnie wspólnie zastanowimy się jak poprawić i podnieść poziom Waszego współdziałania. Pamiętajcie, że właściwa współpraca zespołu to podstawowy klucz do sukcesu. Poniżej kilka przykładowych imprez integracyjnych.

Gry scenariuszowe

  • Ukryty Skarb – korzystacie ze wskazówek, ukrytych informacji i podpowiedzi, unikacie pułapek i wrogo nastawionych tubylców, jak Indiana Jones. Wszystko po to, by zdobyć – ukryty skarb! Po całej zabawie, przyjdzie czas na ucztowanie w gronie zwycięzców podczas imprezy dla Waszej firmy.
  • Manewry wojskowe – stara zasada mówi – im więcej potu na ćwiczeniach tym mniej krwi na polu walki. W jednym ze scenariuszy, rekruci wyruszają na pole walki, gdzie będą mieli okazję spróbować się w zadaniach strzeleckich. Rywalizacja ale też współpraca – to kształtuje nie jeden charakter.
  • Dzień z życia szeregowca – to twarda przeprawa, która oddzieli mężczyzn od chłopców. Pod czujnym okiem instruktorów, będziecie mieli okazję czołgać się, pokonywać przeszkody jak na prawdziwym poligonie. Po takim przeżyciu, już nic nie będzie takie jak przedtem.
  • Escape room – to wirtualna gra przeniesiona do rzeczywistego świata. To wyjątkowa forma gry, gdzie praca zespołowa ma ogromne znaczenie! Gra wymaga wielkiego zaangażowania i współpracy całego zespołu. W Escepe Room czeka Was wiele zagadek i niebanalnych łamigłówek. Każdy w zespole ma inne umiejętności, inne zdolności logicznego myślenia – to znów powoduje, że sprawne działanie w zespole daje sukces w tej grze. Taki Escepe Room możemy przy pomocy fachowej kadry, współpracującej z nami, zorganizować w naszym hotelu lub klimatycznych pomieszczeniach na naszym terenie.
  • Zawody góralskie – to dość prosta w formie i klimatyczna impreza integracyjna dla firm. Dojenie krowy, wbijanie gwoździa, zawody w piłowaniu. A później? Przyjdzie czas na ognisko i catering dla Waszej firmy w klimatycznym miejscu przy Zamkowym Młynie.
  • Paintball premium – docieracie na miejsce Wam nieznane, jesteście wyposażeni w moduł GPS by odnaleźć m.in. magazyn sprzętu czy broni. Później poznajecie koordynaty celu i rozpoczynacie misję.

Wieczory tematyczne