Menu weselne

Możemy napisać wiele o naszym menu weselnym, ale lektura tego zajęłaby Wam wiele godzin. Dlatego krótko o tym, co nas wyróżnia.

W naszych daniach stosujemy wiele lokalnych oraz naturalnych produktów, co nadaje im niepowtarzalny smak. Mięso pochodzi od lokalnych producentów oraz dostawców, dlatego dania mięsne są tak wysokiej jakości a nasza Opolska rolada wołowa zachwyca wszystkich jej amatorów.

Specjalizujemy się również w kuchni BBQ & Grill, co umożliwia nam zaserwowanie jednej z kolacji weselnych właśnie w tej formie. Mięsa przygotowywane przez wiele godzin w dymie drzew owocowych metodą barbecue – to zaskoczy niejednego Waszego Gościa. Czy taka kolacja nie pasuje idealnie do naszej Sali Weselnej? Czy taką formę jednej z kolacji oferuje ktoś inny? Raczej nie!

Jesteśmy otwarci na różne nowe wyzwania, np. menu weselne w formie kolacji degustacyjnej, która zachwyca nie tylko smakiem ale też niesamowitym wyglądem.

Napiszcie lub zadzwońcie do nas, z wielką chęcią prześlemy Wam nasze Menu Weselne i z jeszcze większą chęcią spotkamy się z Wami by o tym menu porozmawiać.

Manager: tel. +48 575 077 437, +48 790 890 228

e-mail: manager@zamkowymlyn.pl

Standardowe przekąski weselne, jakie znajdą się na Państwa stołach