Komunia w Zamkowym Młynie – Krapkowice

W życiu każdego rodzica jest kilka takich momentów, które wyróżniają się rangą na tle innych wydarzeń. Oprócz narodzin dziecka i przyjęcia z okazji chrztu świętego, kolejną okazją do rodzinnego spotkania jest przyjęcie przez dziecko sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

Podczas każdego spotkania ogromne znaczenie ma jakość serwowanych posiłków. Doświadczenie naszych kucharzy zapewni rozkosz podniebienia Państwa Gości. Podczas przygotowywania posiłków zwracamy bardzo dużą uwagę na pochodzenie poszczególnych składników. Komponując menu, wykorzystujemy produkty sezonowe od lokalnych producentów. Możemy się pochwalić, iż zioła i warzywa pochodzą w sezonie letnim z hotelowego ogrodu! Stawiamy na naturalny smak, który przewyższa jakością i wartościami odżywczymi popularne dziś ulepszacze smaku.

Profesjonalna kadra hotelu Zamkowy Młyn zadba o to, by posiłki były wydawane zgodnie z harmonogramem, a uczestnikom przyjęcia niczego nie zabrakło. Gwarantujemy dyskrecję i komfort podczas każdego przyjęcia!

Hotel Krapkowice – nieograniczone możliwości

Hotel Zamkowy Młyn dysponuje 5 niezależnymi salami z klimatyzacją, które gwarantują klimatyczne i kameralne spotkania z okazji komunii. Krapkowice to piękne tereny. Okalająca nasz Hotel przyroda daje poczucie przestrzeni, którą można wykorzystać do pięknych komunijnych fotografii. Bez problemu znajdzie się u nas miejsce na atrakcje dla najmłodszych uczestników przyjęcia komunijnego. Dmuchany plac zabaw oraz usługa opieki animatorskiej z pewnością zainteresują dzieci i zapewnią im wiele pozytywnych wrażeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Każdego Gościa traktujemy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na dobranie odpowiedniego menu dla osób z dietą bezglutenową, bezmleczną czy wegańską. W zaciszu naszego Hotelu, który powstał w murach starego młyna, udało nam się stworzyć miejsce, w którym każdy odnajdzie równowagę i spędzi miły czas z rodziną przy suto zastawionym stole.

Ponieważ dysponujemy 5 salami w naszym obiekcie, u nas zorganizujecie Państwo komunię od kilku do nawet 150 osób.

Manager: tel. +48 575 077 437+48 790 890 228,
Z chęcią spotkamy się z Państwem przy kawie w Zamkowym Młynie. Pokażemy Państwu nasze sale i o wszystkim opowiemy.  Napiszcie też do nas – prześlemy ofertę.

komunia w krapkowicach