Sala Weselna Krapkowice

Gdzie natura spotyka się z elegancją

Sala weselna w murach Zamkowego Młyna – to dwa poziomy, klimatyzowane wnętrza, pełna ponad stuletniego drewna. Idealna na rustykalne wesele, wesele z stylu glamour czy wesele w stylach boho, leśnym oraz w stylu retro. Odpowiednie podświetlenie, dodatki, dopasowane obrusy czy krzesła – nasza sala może zmienić się nie do poznania. Wielokrotnie i łatwo dopasowywaliśmy salę do stylu rustykalnego, ale też mieliśmy okazję przygotowywać salę w stylu Country (słoma, drabiny, girlandy i inne) czy do stylu glamour oraz retro (dorożki, meloniki i inne).

Nic tak wspaniale nie pasuje do drewna, jak duża ilość pięknych, naturalnych kwiatów.

Całość wzbogacona ciepłym światłem girland. Na stołach drewniane krążki, juta oraz świeczki w pięknych słoikach ozdobionych koronką.

Czy może taki styl będzie Twoim wymarzonym?

A jeśli lubicie styl minimalistyczny, to połączenie drewna z bielą obrusów oraz pokrowców na krzesła, które u nas otrzymacie w cenie wesela, zawsze będą wyglądać zjawiskowo.

Całość wzbogacona podświetleniem w odpowiednim kolorze nada wnętrzu niezwykły charakter.

Wirtualny spacer po sali weselnej znajdziecie Państwo tutaj: https://zamkowymlyn.pl/spacer-sala-biesiadna/

Nasza sala pomieści do 150 osób na dwóch poziomach – które stanowią jedność. Antresola może stanowić idealne miejsce dla Waszych Gości którzy chcą czuć się swobodnie, może być również idealnym miejscem na kącik dla dzieci czy np. Fotobudkę.

Wybierając naszą salę i organizując u nas wesele, macie możliwość otrzymania drugiej sali, zwanej bilardową, która połączona jest przejściem z antresoli sali weselnej. Na mniejszej sali możecie zorganizować zabawy dla najmłodszych Gości albo miejsce to stanowić będzie idealną odskocznię od głośnej muzyki przy partyjce bilarda. Oczywiście przy szklaneczce dobrego trunku.

Nasza drewniana sala posiada idealną akustykę, dlatego Wasz zespół czy DJ i ich muzyka wybrzmi rewelacyjnie.