Inne uroczystości rodzinne

Hotel Zamkowy Młyn z przyjemnością podejmie się organizacji każdej rodzinnej uroczystości lub firmowego przyjęcia.

Chrzest święty – restauracja Krapkowice

Przyjęcie z okazji chrztu świętego to doskonała okazja do spotkania z najbliższymi. O menu oraz kolejności wydawanych dań zawsze decydujecie Państwo sami. My służymy naszym doradztwem na każdym etapie organizacji przyjęcia rodzinnego. Obiad w jednej z pięciu klimatyzowanych sal w Hotelu Zamkowy Młyn nastraja do wspólnych rozmów, wycisza i umożliwia skosztowanie wyjątkowych dań, które okraszane są kompozycją ziół i dodatków z hotelowego ogrodu warzywnego.

Stypa – hotel Zamkowy Młyn

Na Państwa życzenie zorganizujemy również obiad dla uczestników pogrzebu. Szybka i bezproblemowa realizacja zamówienia to nasz znak rozpoznawczy. Pochówek bliskiej osoby zawsze wiążę się z wieloma skrajnymi emocjami oraz wieloma obowiązkami, dlatego po uzyskaniu kilku podstawowych informacji, kompleksowo zajmiemy się przygotowaniem smacznego poczęstunku zgodnie z wytycznymi niemal z dnia na dzień.

Organizujemy wigilie, studniówki oraz eventy firmowe

W salach bankietowych naszego Hotelu można również zorganizować spotkanie biznesowe, szkolenia, eventy, wigilie  firmowe, studniówki oraz wiele innych uroczystości. Dysponujemy przestrzennymi salami z klimatyzacją. Na każdym etapie realizacji zamówienia służymy profesjonalnym doradztwem, które zdobyliśmy podczas obsługi wielu naszych zadowolonych Gości. Innymi słowy – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Bez względu na rodzaj uroczystości, nasz kucharz przyrządzi posiłki, które z pewnością zadowolą Państwa kubki smakowe, rozgrzeją w mroźne popołudnie lub ochłodzą podczas upalnego lata. Przyrządzone z wysokiej jakości regionalnych produktów dania oraz wysoka jakość obsługi sprawiają, że wielu naszych Gości nie wyobraża sobie organizacji przyjęcia w innym miejscu niż nasza restauracja w Krapkowicach.

Sprawdź naszą pełną ofertę organizacji różnych uroczystości w murach Zamkowego Młyna oraz zobacz nasze sale.

inne uroczystości