Urodziny dziecka w Krapkowicach

Hotel Zamkowy Młyn wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, umożliwia organizację przyjęcia z okazji urodzin Twojego dziecka w klimatycznych murach starego młyna. Bez względu na wiek solenizanta oferujemy atrakcje, które z pewnością sprawią, że urodzinowe przyjęcie będzie niezapomniane.

Urodzinowe atrakcje dla najmłodszych

Oprócz świetnej kuchni z uwzględnieniem sezonowych produktów od lokalnych producentów oraz profesjonalnej obsługi, proponujemy Państwu dodatkową atrakcję w postaci live cooking. Pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się wspólne gotowanie dzieci od 6 do 15 lat pod bacznym okiem naszego  kucharza. Dzieci mogą wybrać czy chcą przygotować owocową sałatkę, prawdziwą włoską pizzę czy pysznego, prawdziwego burgera niczym z amerykańskiego pubu. Kolejnym punktem podczas live cooking’u jest oczywiście degustacja. Aktywnie spędzony czas na gotowaniu to nie tylko nauka nowych umiejętności, ale również gwarancja niezapomnianych wrażeń. A uśmiech na dziecięcych buziach zawsze jest dla nas widokiem bezcennym!

Do dyspozycji najmłodszych w naszym obiekcie znajduje się również stół bilardowy i piłkarzyki.

Hotel Zamkowy Młyn – urodziny dziecka w Krapkowicach

W 5 klimatycznych salach wyposażonych w klimatyzację jest również miejsce na zabawę z wynajętym przez Państwa animatorem. Z doświadczenia wiemy, że jest to świetna atrakcja dla najmłodszych uczestników przyjęcia urodzinowego. Dzieci świetnie się odnajdują w programie zaplanowanych zabaw. W tym czasie rodzice spędzają czas na rozmowie i wspólnym biesiadowaniu lub pozostawiają dzieci pod naszą opieką.

Urodziny dziecka to kolejna okazja do spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki przemyślanej organizacji dzień urodzin będzie kojarzony przez solenizanta oraz jego gości jako wyjątkowe wydarzenie.

Nad każdą uroczystością w Hotelu Zamkowy Młyn czuwa wyspecjalizowana kadra pracowników. Duże doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych skutkuje sprawną obsługą całego wydarzenia a nad całością czuwa nasz manager.

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca, w którym będziecie mogli wspólnie świętować kolejne urodziny swojego dziecka, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Sprawdź również inne nasze propozycje organizacji uroczystości i zobacz jak wyglądają nasze sale w których możemy zorganizować Twoje przyjęcie.