Rustykalne wesele w Zamkowym Młynie

Czy od zawsze wiedzieliście, że motywem przewodnim Waszego wesela będzie natura? Dobrze czujecie się w otoczeniu drewna, naturalnych dekoracji i roślinności? Styl rustykalny jest właśnie dla Was!

Czym charakteryzuje się rustykalne wesele?

Rustykalne wesele to powrót do natury, która może nam wiele zaoferować. Dekoracje ze strychu babci? Jak najbardziej! Drewniany parkiet do tańczenia? Też! Bluszcz na stołach i drewniane skrzynki? No pewnie! A może piwnica wujka skrywa stare drewniane beczki? Koniecznie sprawdźcie! Kwiaty w starych wazonach czy buteleczkach, owinięte sznurkiem jutowym, wykorzystane świeczniki po przetworach, zaplecione w koronki, małe latarenki na oknach czy stołach. A może podczas spaceru w lesie zebraliście szyszki czy gałęzie i chcielibyście je wykorzystać do dekoracji sali? Wszystkie te elementy będą ze sobą współgrały, a dzięki temu sala nabierze niepowtarzalnego uroku! A co najlepsze, wszystko w zgodzie z naturą.

Rustykalne wesele w Zamkowym Młynie?

Oczywiście! Nasze doświadczenie daje nam możliwości przygotowania wspaniałego, rustykalnego wesela. Dwupoziomowa sala weselna (sala biesiadna) mieści się w XIX wiecznym starym młynie wodnym. Wiele elementów sali zostało odnowionych a samo miejsce zachowało swój niepowtarzalny klimat. Wystarczy kilka dodatków, by sala nabrała indywidualnego, dopasowanego do Pary Młodej, charakteru. Drewniane beczki, plastry drewna, snopki słomy, stare ramy na zdjęcia czy okiennice, juta i koronki – wszystko znajdziecie właśnie u nas.

Uwielbiamy wesela w stylu rustykalnym, ponieważ pięknie komponują się z naszymi wnętrzami, pełnymi stuletniego drewna, blasku świec i rodzinnej atmosfery. Poza tym, te wnętrza możemy dostosować do wielu aranżacji, gdzie umiejętnie połączymy naturę z niezwykłą elegancją.

Jak dobrze wiecie, drewno, prócz pięknego wyglądu, jest również wspaniałym nośnikiem dźwięku, to dlatego wiele zespołów czy DJ-i zwraca uwagę właśnie na akustykę naszej sali, gdzie dźwięki wspaniale rozchodzą się po sali, która nie daje efektu echa. To wręcza idealna sala estradowa.

Dużym atutem sali są jej dwa poziomy – z antresoli sali sprawny fotograf uchwyci Was w tańcu, a Waszych Gości podczas zabawy weselnej. Przy większej liczbie Gości również na antresoli możemy usadzić Waszych znajomych, przygotować kącik dla najmłodszych uczestników przyjęcia, a także strefę relaksu czy fotobudkę. Możliwości jest na prawdę wiele!

Jeśli kochacie naturę, rustykalne wesele jest właśnie dla Was!

Rustykalne wesele województwo opolskie - Zamkowy Młyn