Urodziny

Urodziny to doskonała okazja do wspólnego biesiadowania i zabawy do białego rana w gronie rodziny i bliskich przyjaciół. Świętuj ten dzień razem z nami! Hotel Zamkowy Młyn dysponuje kilkoma klimatycznymi salami, gdzie nasi kelnerzy obsługują Gości w dyskretny i profesjonalny sposób. A dania wychodzące spod oka najlepszych kucharzy, zapewnią niezapomniane doznania smakowe. Zapraszamy do współpracy!

Twój pomysł w naszym wykonaniu

Organizując imprezę urodzinową, z pewnością szukają Państwo odpowiedniego miejsca. Wspaniali ludzie, dźwięki ulubionej muzyki, oryginalny wystrój wnętrza i pyszne jedzenie z pewnością tworzą perspektywę idealnego wieczoru. To może być impreza, która na długo zapadnie w pamięci zaproszonych gości. Bez względu na to, czy organizują Państwo huczną 18-tkę czy jubileusz 50 urodzin, warto postawić na profesjonalizm i doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych. Tematyczne sale, którymi dysponujemy, z przyjemnością dopasujemy do pożądanego stylu imprezy.

Zlecając nam organizację urodzin, otrzymują Państwo gwarancję dbałości o najmniejsze szczegóły. Podczas imprez w Hotelu Zamkowy Młyn każdy uczestnik jest dla nas wyjątkowym gościem. Dzięki profesjonalnej, uprzejmej i uśmiechniętej obsłudze, będą mieli Państwo czas na relaks w gronie najbliższych, mając świadomość, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Restauracyjne niespodzianki w hotelu Zamkowy Młyn

Ulotny czas i wszechobecny pracoholizm sprawiają, że mamy coraz mniej czasu na tworzenie niezapomnianych wspomnień z tymi, których kochamy. Jeśli zainwestują Państwo w dobrą muzykę – w naszych salach znajdują się specjalne miejsca dla muzyków i DJ oraz wybiorą ulubiony alkohol, to impreza bez wątpienia zakończy się o świcie!

O zdrowe i pyszne menu zadba restauracyjny kucharz. A w ramach dodatkowych atrakcji proponujemy live cooking albo kolację degustacyjną. Będzie pięknie!

urodziny w Zamkowym Młynie

A może urodziny wraz z grillem oraz BBQ w jednym z naszych ogródków letnich? Wspaniale mięsa od lokalnego dostawcy przygotowane oryginalną metodą BBQ (wiele godzin w dymie drzew owocowych) czy najlepsze, sezonowane steki przyrządzone na grillu opalanym węglem drzewnym.

Urodziny w Hotelu Zamkowy Młyn z pewnością zachwycą gości, tak jak to wielokrotnie miało już miejsce. Jeśli postawią Państwo na profesjonalizm i doświadczenie, wieczór będzie niezapomniany pod każdym względem!

Urodziny, podobnie jak inne uroczystości, zorganizujecie Państwo u nas na jednej z 5 klimatycznych sal jakimi dysponujemy. Wspólnie dobierzemy salę dopasowaną do liczby Państwa Gości oraz do Państwa upodobań. Zorganizujecie zatem u nas małe urodziny dla kilku, kilkunastu osób, jak i wielkie urodzimy nawet do 150 osób.

Manager: tel. +48 575 077 437+48 790 890 228,
Z chęcią spotkamy się z Państwem przy kawie w Zamkowym Młynie. Pokażemy Państwu nasze sale i o wszystkim opowiemy.  Napiszcie też do nas – prześlemy ofertę.