Jeżeli nie chcesz przegapić wydarzeń w Zamkowym Młynie w Krapkowicach, mamy na to proste i darmowe rozwiązanie. Serwis SMS, który poinformuje Cię o konkretnym wydarzeniu w naszym obiekcie.

Jakie powiadomienia wysyłamy?

Informować będziemy Cię m.in. o:

Jak często będziesz otrzymywać SMS-y?

Zasada jest prosta, wysyłamy SMS tylko i wyłącznie związane z wydarzeniami. Zatem nie zasypujemy Twojego telefonu dziesiątkami SMS-ów w miesiącu! Usługa idealna dla osób, które nie śledzą nas regularnie na FB czy nie przeglądają naszej strony WWW. Dzięki tej usłudze, możesz być spokojny/a, że nie przegapisz żadnego wydarzenia, że zdążysz zakupić bilet na dane wydarzenie a często zdążysz kupić bilet w przedsprzedaży.

Czy mój numer telefonu jest bezpieczny?

Oczywiście, że TAK. Po zapisaniu się do naszej bazy, Twój numer telefonu przechowywany jest w bezpiecznej, szyfrowanej chmurze. NIE jest on przekazywany żadnym firmom trzecim, zatem nie ma obawy, że zaczniesz otrzymywać SMS-y czy telefony z innych firm.

Jak mogę zapisać się do serwisu z powiadomieniami?

Wystarczy wysłać SMS o treści: TAK na numer +48 664 908 197

Usługa jest darmowa – koszt wysłania SMS identyczny z kosztem wysłania standardowej wiadomości SMS w Twoim abonamencie, zatem często są one już wliczone w cenę abonamentu w dowolnej ilości.

Czy będę mógł/a wypisać się z listy subskrybentów serwisu SMS?

W każdej chwili będzie taka możliwość. Wystarczy wysłać SMS o treści NIE na numer +48 664 908 197 – by wypisać się z naszej bazy.

serwis sms - wydarzenia w Zamkowym Młynie