Bal Sylwestrowy 2022 Krapkowice – Zamkowy Młyn

To będzie bal nad bale. Wyjątkowa muzyka w 100% na żywo i to z najwyższej półki. Wspaniałe jedzenie i najlepsza obsługa! Sprawdź szczegóły tego niezwykłego wydarzenia.

Bal sylwestrowy – najlepsza muzyka

Najlepsi na pokładzie – zespół SURDUT! Ta niesamowita szóstka to wulkan energii i profesjonalizmu. Jak mówią o sobie – „jesteśmy jak rodzina i cały czas to granie nas niesamowicie kręci”! Jak dodamy do tego, że Surdut to zespół składający się z zawodowych muzyków (o tym więcej niżej), a także dorzucimy do tego ich niezwykłą aktywność i interakcje z Gośćmi (pewnie zobaczycie ich między swoimi stolikami!) – to mamy pewność, że ten wieczór, ta noc, przejdą do historii! To będzie czyste szaleństwo w bardzo profesjonalnym wykonaniu!

Zespół SURDUT

Zespół Surdut tworzą:

Ewelina – śpiew, flet poprzeczny, skrzypce, perkusjonalia

Trener wokalny i szkoleniowiec młodych wokalistów. Na scenie od 12 lat. Występowała u boku takich artystów jak Ewa Bem, Adam Sztaba, Dave Weckl czy Mike Stern. Najlepiej czuje się w rokowych kawałkach, ale nie ma takiego stylu, którego by się nie podjęła a efekt końcowy zawsze sprawia, że chce się wracać do Jej wykonań. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie oboju oraz Młodzieżowego Studium Muzyki Rozgrywkowej w klasie wokalu.

Kamil saksofony, konferansjer/wodzirej, ewi, śpiew dodatkowy

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Dyplom uzyskany w klasie saksofonu. Jest członkiem m.in. Big Silesian Band, Big Belfer Band, TG Big Band, Teatru Rozrywki w Chorzowie. W swoim dorobku ma nagrody festiwali muzycznych w Polsce i Europie, występy telewizyjne i nagrania płytowe.

David gitara elektroakustyczna i elektryczna, śpiew dodatkowy

Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie gitary, ukończone Studium muzyki rozrywkowej na gitarze elektrycznej. Posiada wieloletni staż w Big Bandzie. Lubi grać lubię grać, jazz, fusion, blues, rock. Student gitary w klasie Jazz.

Michał klawisze, śpiew dodatkowy

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nauczyciel, chórzysta, dyrygent zespołów rozrywkowych. Komponuje muzykę filmową jak i rozrywkową. Współpracuje z zespołami jako muzyk sesyjny oraz ciągle rozwija swoje umiejętności na rożnych konferencjach i seminariach.

Dominik perkusja i perkusjonalia

Absolwent studium jazzu w klasie perkusji. Totalny fascynat swojego instrumentu, typowy warsztatowiec. Każdy wybity rytm to poemat i mocna baza dla kolegów z zespołu.

Krisu śpiew, bas, oprawa audiowizualna, organizacja

Jego trzy priorytety w życiu to: muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. W wykonaniach akceptuje tylko wersje stricte „na żywo” i bez półśrodków w postaci podkładów. Gdyby mógł zamknąłby się w studio na wieki. Jego serce bije w rytm muzyki, jego myśli wypełniają przeróżne dźwięki, jego emocje to gamy i pasaże. Właściciel niewielkiego studio nagrań w Opolu, aranżer, menadżer i założyciel zespołu.

Kilka słów od nas: Kiedy zobaczyliśmy ich po raz pierwszy, wśród na prawdę wielu… wiedzieliśmy, że TO jest TO! Kunszt muzyczny i odpowiednia energia! Podczas całej nocy usłyszycie i zatańczycie największe polskie oraz zagraniczne przeboje! A kto wie, czy nie pośpiewacie razem z nimi!

Mix utworów zespołu Surdut – klip promocyjny naszego Balu Sylwestrowego:

Menu – czyli małe co nieco o kulinariach podczas Sylwestra w Zamkowym Młynie

Oj tu też będzie się działo, m.in.

Napoje i alkohole – w cenie – Open Bar

Open Bar zawiera (bez limitu):
– Wódka Khortytsa Platinum (7-krotnie filtrowana, 3 miejsce pod względem sprzedaży na świecie, klasa premium)
– Piwo Lobkowicz (lane)
– Włoskie wino białe oraz czerwone
– Napoje niegazowane (woda, soki)
– Kawa oraz herbata
– Prosecco o północy

Pozostałe alkohole, np. Whisky, Rum i inne oraz gazowane napoje np. Coca-Cola – dostępne w barze w atrakcyjnych cenach tylko podczas Balu Sylwestrowego.

Noclegi

Uczestnicy balu mają możliwość skorzystania z noclegu w naszym Hotelu Zamkowy Młyn *** – cena standardowa tylko dla Was. Ilość miejsc ograniczona! Prosimy o kontakt telefoniczny.

Transport:

Jeżeli potrzebujecie Państwo transportu nocnego z balu do domu (lub/i na bal) – zachęcamy do rezerwacji terminu/czasu pod numerem telefonu: +48 726 016 554 (p. Natalia Jakubów).

Bal Sylwestrowy data i miejsce:

Miejsce: Dwupoziomowa sala weselna, Zamkowy Młyn
Data: 31 grudnia 2022
Godz. start 19.00 (prosimy o punktualne przybycie) – koniec ok. 3.30
Cena: 345 zł / osoba (690 zł / para)
Informacja: +48 535 414 799

Zakup biletów: Recepcja Zamkowy Młyn, Krapkowice
Zakup biletów on-line: https://evently.pl/events/1276-bal-sylwestrowy-2022-zamkowy-mlyn-krapkowice

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz