Grzegorz Grunwald Koncert – Muzyka na żywo

Po roku powraca do nas Grzegorz Grunwald z występem na żywo, już 25 listopada (w piątek) o godz. 19.00 w Restauracji Zamkowy Młyn.

Grzegorz Grunwald – kim jest?

Grzegorz Grunwald jest liderem formacji blues-rockowej „ROOSTER”, która wydała dwie płyty: debiutancką „Prosty plan” w 2011 roku, oraz „Heavy Blues” A.D. 2014. W skład zespołu wchodzą także basista Andrzej „Ołtarz” Wolak oraz grający na perkusji Andrzej „Hindus” Eichhorn.

Koncert Grzegorz Grunwald - 2022 Zamkowy Młyn Krapkowice

Grzegorz Grunwald skupia się również na swojej artystycznej działalności solowej. Jest laureatem licznych nagród i wyróżnień festiwali piosenki poetyckiej w całym kraju, m.in. I nagrody na „Wrzosowisku” w Kędzierzynie-Koźlu (2015). I nagrody na OPPP Olesno (2015), I nagrody za piosenkę, a także nagrody specjalnej im. Wojciecha Bellona na Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Studenckiej i Turystycznej w Szklarskiej Porębie (2016).

W swoim dorobku posiada również nagrody, m.in. druga nagroda na festiwalu „Przy kominku” w Kielcach (2016) , nagroda główna („Gęste Sito Krytyki”) na 31 BSzPŚ i PA w Biłgoraju w 2019 roku oraz wielu, wielu innych nagród.

W dorobku posiada wydaną w lipcu 2017 roku autorską płytę „Mój przyjaciel cień” oraz płytę „Pielgrzym” do wierszy Cypriana Kamila Norwida z 2019 roku.. Oprócz własnych piosenek, które stanowią główną część jego repertuaru, wykonuje także utwory innych autorów i kompozytorów, będące dziś klasyką gatunku.

Data: 25 listopada 2022
Godzina: 19.00
Miejsce: Restauracja Zamkowy Młyn Krapkowice

Wstęp: Bezpłatny (wymagana rezerwacja)
Rezerwacja telefoniczna: +48 535 414 799

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Warto wiedzieć: Olaf Deriglasoff – Koncert w Zamkowym Młynie

Olaf Deriglasoff – Koncert w Zamkowym Młynie