Silos Pub – Pub Krapkowice

Jedyny taki Pub w Krapkowicach

Silos Pub Krapkowice to jedyne takie miejsce w Krapkowicach, gdzie miło spędzicie czas na pogawędkach, spotkaniach rodzinnych czy przyjacielskich. Do dyspozycji Waszej oddajemy Wam nie tylko wnętrza pubu ale też ogródki letnie jakie do niego przylegają, a z których możecie korzystać we wszystkie ciepłe dni oraz wieczory.

W ofercie naszego Pubu znajdziecie nie tylko napoje te słabsze i te mocniejsze, ale też pełną kartę dań, wraz z przystawkami, wspaniałymi sezonowanymi stekami z grilla czy żeberkami BBQ, które tak idealnie pasują do popołudniowych czy wieczornych spotkań.

Wnętrza Silos Pub Krapkowice

Wnętrza

Jak niemal cały Zamkowy Młyn, tak też i nasz Pub, to piękne ,rustykalne wnętrza pełne stuletniego drewna.

To miejsce gdzie chętnie się przebywa, przesiadując do późnych godzin nocnych. Tu niemal każdy stolik jest inny, ale każdy ze swoim klimatem, dlatego pewnie wielu z Was ma swoje ulubione miejsce w tym Pubie.

To naszego pubu przylegają nasze dwa ogródki letnie, gdzie pod światłem girland można spędzić miło czas w niejeden ciepły wieczór.

Bar Silos Pub Krapkowice

Bar

W naszym menu Pubu znajdziecie alkohole nie tylko popularne, ale też wiele ciekawych alkoholi rzemieślniczych.

Cały czas wynajdujemy wspaniałe perełki m.in. z naszego województwa, jak np. Piwo z Browaru Książęcego Nysa, mocniejsze alkohole Wolf & Oak czy Nalewki z Grodkowa oraz Wina z winnicy Cwielong oraz Olszewski. Wszystkie pochodzące z naszego województwa.

Cosmopolitan drink

Drinki

Tylko u nas zamówisz nietuzinkowe drinki jakich nie spotkasz w innych miejscach.

W naszych drinkach najdziecie m.in. syropy naszej produkcji, bez żadnych, zbędnych polepszaczy. Dodatki również powstają u nas. Używamy najlepszych alkoholi oraz soków.

Często w naszej karcie pojawiają się drinki sezonowe czy nowości weekendowe.

Rezerwacje telefoniczne: tel. 535 414 799

Silos Pub
ul. Młyńska 3 (wejście od ul. Przybrzeżnej)
47-300 Krapkowice

Galeria Silos Pub: