Tomasz Lipa Lipnicki – Spotkanie autorskie z koncertem

Już 3 lutego 2023, po raz pierwszy w Krapkowicach, Tomasz Lipa Lipnicki z akustycznym koncertem oraz spotkaniem z Wami na żywo! Tylko w Zamkowym Młynie!

To będzie bardzo indywidualne spotkanie, gdzie dowiemy się wiele o Tomaszu, o jego nowej książce, będzie okazja na żywo zadania pytań oraz posłuchania jego akustycznego koncertu! Gratka dla fanów i nie tylko dla fanów! Tylko nieco ponad 100 miejsc czeka na Was – to będzie na prawdę kameralne spotkanie z wielkim artystą.

Tomasz Lipa Lipnicki w Krapkowicach 2023

Tomasz Lipa Lipnicki – krótko o artyście

Jak mówi, muzykę ma we krwi. Już w wieku 12 lat po raz pierwszy chwycił za gitarę. Na przełomie lat 80 i 90-tych związany z She. W 1992 roku zakłada legendarną już grupę – Illusion, znaną m.in. z takich utworów jak „Nóż” czy „Wojtek”.

Osiem lat później wystartował z solowym projektem Lipali, który z czasem przekształcił się w zespół. Trzykrotny laureat Fryderyków. Ma na koncie 19 albumów, z czego 15 studyjnych.

Tomasz Lipa Lipnicki – Spotkanie autorskie z koncertem – Krapkowice Zamkowy Młyn

Podczas tego wyjątkowego wieczoru będzie okazja:

O książce „Jeżozwierz” Tomasza Lipy Lipnickiego

Książka „Jeżozwierz” to wywiad-rzeka z Tomaszem „Lipą” Lipnickim, to podróż od dzieciństwa, poprzez kulisy powstawania legendarnego Illusion, burzliwe lata dziewięćdziesiąte minionego wieku do teraźniejszości. Szczera rozmowa o życiu, wzlotach i upadkach, przyjaźniach, związkach i pieniądzach.

Cytujemy:

Tomek nie lubi być stawiany na piedestale, nie lubi być określany legendą czy ikoną polskiego rocka. Dla całego pokolenia jego twórczość stała się jednak ścieżką dźwiękową młodości, częścią soundtracku przemian wolnościowych lat dziewięćdziesiątych. Obok Kultu i Kazika to właśnie Illusion zdobyło rzesze fanów, nie tylko świetną muzyką, ale też konkretnym i ważnym przekazem. Lata dziewięćdziesiąte przyniosły eksplozję doskonałej polskiej muzyki, na którą ludzie czekali jak na coś najważniejszego na świecie. Jak powiedział Kuba Wojewódzki: „Muzyka stała się produktem, a kiedyś była emocją!”. Tomek pozostał emocją, tak jak jego twórczość.

To nie jest opowieść o niedostępnej gwieździe rocka żyjącej za złotą barierą, tylko o jednym z nas – wielbicielu muzyki, człowieku walczącym o swoje marzenia; jednym z nas – Polaków, z całym bagażem, jaki historia i życie wrzuciło nam na barki. Nie ma tu kolorowania, nie ma gloryfikacji, nie ma też żerowania na prywatności osób trzecich. Tak jak czasem szorstka i surowa jest twórczość Lipy, tak czasem szorstka i surowa jest zapisana tutaj historia. Jeśli ktoś chce lepiej poznać i zrozumieć jednego z najbardziej charakterystycznych i niepokornych polskich artystów, a przy tym jednego z najlepszych rockowych wokalistów – oto przed wami Tomasz „Lipa” Lipnicki, nie taki, jakim byście chcieli, aby był, tylko taki, jaki jest.

Szczegóły wydarzenia

Całe wydarzenie wraz z akustycznym koncertem odbędzie się w dwupoziomowej sali Zamkowego Młyna.
Będziecie mieli Państwo okazję usiąść przy stołach, zamówić coś ze specjalnej karty napojów i oczywiście wygodnie posłuchać wywiadu, koncertu oraz aktywnie włączyć się w ten wieczór.

Data: 3 lutego 2023 (piątek)
Godzina rozpoczęcia: 20.00
Wstęp na salę: od godz. 19.00
Miejsce: Dwupoziomowa Sala Biesiadna – Zamkowy Młyn Krapkowice
Bilety: 35zł oraz 40 zł / osoba – miejsca nienumerowane (miejsca wybieracie Państwo sami zaraz po wejściu na salę, na odpowiednim piętrze)

On-line zakupicie Państwo dwa typy biletów:
1. Bilet dla 1 osoby – parter sali w cenie 40zł
2. Bilet dla 1 osoby – antresola sali (I piętro z widokiem na scenę) w cenie 35zł

Bilety dostępne on-line na: https://evently.pl/events/1758-tomasz-lipa-lipnicki-spotkanie-autorskie-koncert-akustyczny oraz w Recepcji Zamkowego Młyna od 13 stycznia 2023

UWAGA: Okazanie biletów jest wymagane przez wszystkich posiadaczy biletów – podanie samego nazwiska na które dokonano zakupu nie będzie uprawniało do wejścia na wydarzenie. Bilety on-line posiadają kod QR do odczytania przez naszą obsługę podczas wejścia (kod QR jest unikalny) i bilety te otrzymacie Państwo na e-mail podawany podczas zakupu (sprawdź uważnie poprawność swojego adresu e-mail podczas składania zamówienia).

Tomasz Lipa Lipnicki – Hurt (Oficjalny teledysk)

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz