Bal Sylwestrowy 2023 – Zamkowy Młyn Krapkowice

Mija kolejny rok, a przed nami kolejny bal sylwestrowy! W tym roku mamy dla Państwa kilka nowości kulinarnych, a muzycznie rozkręci Państwa ponownie zespół SURDUT! Ale po kolei…

Zespół SURDUT, który tak bardzo pokochaliście

Jeżeli gościliście na naszym balu rok temu, to wiecie już świetnie, jaki poziom prezentuje grupa Surdut! Jeżeli nie byliście, to uwierzcie nam na słowo, pokochaliśmy ich my, pokochali ich nasi Goście! Jeżeli połączycie uzdolnionych, kulturalnych, zabawnych, szalonych, niesamowicie zgranych muzyków ..to otrzymacie właśnie zespół SURDUT! W zasadzie pisać można wiele, ale i tak nie oddamy tego, jak gra, jak śpiewa i jak wspaniale zapada w pamięć ta ekipa!

Co zagra Surdut?

Uprzedzamy, nie będzie wiele disco polo, ale będzie to potężna dawka hitów muzyki zarówno polskiej, jak i zagranicznej, największych hitów od lat 70tych po najnowsze utwory!

Kilka słów o zespole Surdut

Ewelina – śpiew, flet poprzeczny, skrzypce, perkusjonalia

Trener wokalny i szkoleniowiec młodych wokalistów. Na scenie od 13 lat. Występowała u boku takich artystów jak Ewa Bem, Adam Sztaba, Dave Weckl czy Mike Stern. Najlepiej czuje się w rokowych kawałkach, ale nie ma takiego stylu, którego by się nie podjęła, a efekt końcowy zawsze sprawia, że chce się wracać do Jej wykonań. Absolwentka Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie oboju oraz Młodzieżowego Studium Muzyki Rozgrywkowej w klasie wokalu.

Kamil – saksofony, konferansjer/wodzirej, ewi, śpiew dodatkowy

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Grzegorza Fitelberga w Chorzowie. Dyplom uzyskany w klasie saksofonu. Jest członkiem m.in. Big Silesian Band, Big Belfer Band, TG Big Band, Teatru Rozrywki w Chorzowie. W swoim dorobku ma nagrody festiwali muzycznych w Polsce i Europie, występy telewizyjne i nagrania płytowe.

David – gitara elektroakustyczna i elektryczna, śpiew dodatkowy

Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie gitary, ukończone Studium muzyki rozrywkowej na gitarze elektrycznej. Posiada wieloletni staż w Big Bandzie. Lubi grać lubię grać, jazz, fusion, blues, rock. Student gitary w klasie Jazz.

Michał – klawisze, śpiew dodatkowy

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nauczyciel, chórzysta, dyrygent zespołów rozrywkowych. Komponuje muzykę filmową, jak i rozrywkową. Współpracuje z zespołami jako muzyk sesyjny oraz ciągle rozwija swoje umiejętności na rożnych konferencjach i seminariach.

Dominik – perkusja i perkusjonalia

Absolwent studium jazzu w klasie perkusji. Totalny fascynat swojego instrumentu, typowy warsztatowiec. Każdy wybity rytm to poemat i mocna baza dla kolegów z zespołu.

Krisu – śpiew, bas, oprawa audiowizualna, organizacja

Jego trzy priorytety w życiu to: muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka. W wykonaniach akceptuje tylko wersje stricte „na żywo” i bez półśrodków w postaci podkładów. Gdyby mógł zamknąłby się w studio na wieki. Jego serce bije w rytm muzyki, jego myśli wypełniają przeróżne dźwięki, jego emocje to gamy i pasaże. Właściciel niewielkiego studio nagrań w Opolu, aranżer, menadżer i założyciel zespołu.

Tak gra Surdut!

Menu sylwestrowe na najwyższym poziomie

Poezja smaków, produkty najwyższej jakości!

Przystawka:

Danie główne:

Przekąski / zakąski (zimna płyta) – od lokalnych produktów po włoskie produkty premium! :

Deser:

Późna kolacja:

Słodki stół:

Napoje i alkohole – czyli pełny OPEN BAR w cenie

Noclegi

Uczestnicy balu mają możliwość skorzystania z noclegu w naszym Hotelu Zamkowy Młyn *** – cena standardowa tylko dla Gości balu! Ilość miejsc ograniczona! Prosimy o kontakt telefoniczny (recepcja: +48 535 414 799).

Transport:

Jeżeli potrzebujecie Państwo transportu nocnego z balu do domu (lub/i na bal) – zachęcamy do rezerwacji terminu/czasu pod numerem telefonu: +48 726 016 554 (p. Natalia Jakubów). Ilość możliwych transportów ograniczona.

Bal Sylwestrowy data i miejsce:

Miejsce: Dwupoziomowa sala weselna, Zamkowy Młyn
Data: 31 grudnia 2023
Godz. start 19.00 (prosimy o punktualne przybycie) – koniec ok. 3.00
Cena: 370 zł / osoba (740 zł / para)grupy powyżej 10 osób – cena ustalana indywidualnie
Informacje: +48 535 414 799

Zakup biletów: Recepcja Zamkowy Młyn (całą dobę)
Zakup biletów on-line: https://evently.pl/events/3320-bal-sylwestrowy-2023-zamkowy-mlyn-krapkowice

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz