Hanna Posid & Martin Rataj Duo – Koncert walentynkowy 13.02.2022

Walentynki w Zamkowym Młynie zaczynamy już w niedzielę, 13 lutego 2022. Już od godziny 16.00 dostępne będzie nasze specjalne menu walentynkowe o którym szerzej możecie przeczytać na: https://zamkowymlyn.pl/walentynki-2022-krapkowice-zamkowy-mlyn/

Koncert walentynkowy 13.02.2022

A o godzinie 18.00, niedzielny wieczór uświetni niezwykły duet H&M – Hanna Posid oraz Martin Rataj. Z nimi spędzimy czas do godziny 20.00.

UWAGA: Na godziny od 17.00 do 20.00 tego dnia, przyjmujemy tylko i wyłącznie rezerwacje na kolacje walentynkowe w cenie 99 zł / os.

Hanna Posid & Martin Rataj Duo

H&M to duet dwóch muzycznych dusz, który swoimi kompozycjami oraz autorskimi aranżacjami popularnych utworów uprzyjemnia różne uroczystości. Doświadczenie sceniczne oraz muzyczne zdobyli na wielu festiwalach w Polsce m.in. na Spotkaniu Muzyków Jazzowych oraz Festiwalu Piosenki Poetyckiej oraz Autorskiej w Oleśnie.

Absolwenci Wydziału Jazzu w Nysie w klasie fortepianu oraz wokalistyki. Obecnie swoje umiejętności kształcą na kierunkach magisterskich na Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz na Wydziale Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie.

Na co dzień zajmują się rozwijaniem pasji w młodych pasjonatach muzyki w Prywatnej Szkole Muzyki Rozrywkowej oraz w Miejskim Domu Kultury w Kędzierzynie-Koźlu oraz Opolu. Nieustannie angażują się w nowe projekty muzyczne oraz zajmują się pracą nad autorskim repertuarem.

Kolacja walentynkowa 2022

Jeżeli zatem nie możesz spędzić czasu ze swoją drugą połową w poniedziałkowe Walentynki, możesz to zrobić już w niedzielny wieczór. Wspaniały i miły wieczór we wnętrzach naszej restauracji – gwarantowany!

Rezerwacja stolika: tel. 535 414 799 (koncert + kolacja walentynkowa)

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Mięso i Ogień

Kolacja degustacyjna – Mięso i Ogień

Warto wiedzieć: Czesław Mozil Solo 2023 – koncert ze stand-upem

Czesław Mozil Solo 2023 – koncert ze stand-upem

Warto wiedzieć: BIG CYC Akustycznie – 35 lecie zespołu – Krapkowice

BIG CYC Akustycznie – 35 lecie zespołu – Krapkowice

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Opolscy kucharze razem

Kolacja degustacyjna – Opolscy kucharze razem