Karol Ochodek & Łukasz Pietrzak – Koncert walentynkowy 14.02.2022

W poniedziałkowe Walentynki oprócz specjalnego menu dla zakochanych mamy również niespodziankę – koncert Ochodek & Pietrzak. Specjalny koncert tylko dla Gości którzy w tym czasie skorzystają z naszego menu walentynkowego.

Duet Ochodek & Pietrzak

Ochodek & Pietrzak to akustyczny duet szampańsko-refleksyjny. Na co dzień związani z różnymi zespołami i projektami, co jakiś czas łączą siły dla największej przyjemności wspólnego grania. Stylistyka, w której się poruszają obejmuje elementy bluesa, folku, gypsy-jazzu oraz piosenki autorskiej. Wyraziste brzmienie, intrygujące teksty i swoboda wykonawcza czynią każdy ich koncert energetycznym wydarzeniem pełnym lirycznej głębi i spontanicznych zwrotów akcji.

Karol Ochodek – wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki. Współtworzy zespół Koszau oraz występuje z solową twórczością w eksperymentalnych i efemerycznych składach. Muzyka, którą tworzy, to mieszanka piosenki autorskiej, bluesa, jazzu i muzyki etnicznej. W swojej twórczości sięga zarówno po rodzimy język jak i odległe kulturowo inspiracje (muzyka afrykańska, poezja Indian).

Łukasz Pietrzak – wszechstronny harmonijkarz oscylujący wokół bluesa, jazzu, folku oraz piosenki autorskiej. Stypendysta European Blues Union, który mimo młodego wieku zdołał zaznaczyć swoją obecność entuzjastycznie przyjętymi przez widownię koncertami zarówno w Polsce jak i zagranicą. W grze na swoim instrumencie łączy jego bogatą tradycję razem z nowatorskimi technikami. Jest współtwórcą zespołu Hot Tamales.

Data koncertu: 14.02.2022 (poniedziałek)
Godzina: 18.00 – tylko dla Gości, którzy zarezerwują stolik oraz skorzystają z naszego menu

Szczegółowe informacje o Menu Walentynkowym znajdziecie na: https://zamkowymlyn.pl/walentynki-2022-krapkowice-zamkowy-mlyn/

Jeżeli nie możecie spędzić romantycznego wieczoru z drugą połową w poniedziałek (14 lutego), możecie to zrobić w niedzielny wieczór – 13 lutego 2022, z tym samym menu i koncertem: Hanna Posid & Martin Rataj Duo

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz