Marek Sołtysiak – Koncert 9 lutego 2024

Niesamowity, nieco chropowaty głos – ponownie w Zamkowym Młynie! A do kogo należy? Oczywiście do Marka Sołtysiaka. Na żywo od godz. 19.00 w piątek 9 lutego w naszej Restauracji. To będzie wyjątkowy i nastrojowy wieczór!

Marek Sołtysiak – bard, kompozytor, autor tekstów. Uczestnik wielu festiwali, w tym 50-tego Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2014 r.

Dwukrotny laureat pierwszej nagrody na międzynarodowym festiwalu piosenki turystycznej i poezji śpiewanej Kropka w Głuchołazach w kategorii – piosenka o Głuchołazach i Górach Opawskich. Wielokrotnie wyróżniany na festiwalach m.in. w Szklarskiej Porębie, Andrychowie,Oleśnie, Wrocławiu, Katowicach.

W grudniu 2015 roku Marek wydał swoją pierwszą płytę pt.”Osobie dwa słowa -Taki ja” pod Patronatem Prezydenta Miasta Opola. Płyta miała premierę między innymi w Radio Wrocław, Rado Opole oraz w innych rozgłośniach Polskiego Radia, jak i w rozgłośniach internetowych w całej Polsce.

Data: 9 lutego (piątek) 2024
Godzina rozpoczęcia: 19.00 (prosimy o wcześniejsze przybycie, brak przybycia do godz. 19.00 skutkuje anulacją rezerwacji)
Cena biletu: Darmowy, wymagana rezerwacja telefoniczna stolika
Miejsce: Restauracja Zamkowy Młyn
Rezerwacja: tel. +48 535 414 799

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz