Pan Li – Wisi mi to – w styczniu w Krapkowicach!

Po raz pierwszy w Krapkowicach, w Zamkowym Młynie wystąpi Pan Li, ikona polskiej sceny komediowo-magicznej. Bilety już w sprzedaży!

Kim jest Pan Li?

Pan Li sam mówi o sobie tak: „Mówią na mnie Pan Li i jestem Iżulionistą. Czyli kim? Takim połączeniem żula i iluzjonisty. Cała moja sztuka to mieszanka komedii i czary-mary. Oprócz magii zajmuję się także komedią. Podobno jestem najlepszym komikiem wśród iluzjonistów i najlepszym iluzjonistą wśród komików. Czy to prawda? Nie wiem. Jedyne co mogę powiedzieć to, że żaden komik w Polsce nie wie, jak robię swoje sztuczki, a żaden magik, skąd biorę żarty.

Jest półfinalistą programu Mam Talent, występował na deskach estrady Opery Leśnej w Sopocie. Stale gości w wielu programach satyrycznych!

To nie będzie konwencjonalne show, o tym zapomnijcie! To będzie show, gdzie Pan Li połączy ze sobą dawkę magii z ogromną dawką humoru! W zasadzie z tego co wiemy, to 1,5 godzinny występ kończy się zawsze tak samo, zawsze chce się więcej!

Zobaczcie przykładowy występ Pana Li

Całe show to również interakcja z widzami, zatem bójcie się!

Jeżeli szukacie zatem dobrej rozrywki na piątkowy wieczór, to zapraszamy do działania, bilety już w sprzedaży!

Data: 26 stycznia (piątek) 2024
Godzina rozpoczęcia: 19.00 (wejście od 18.00)
Cena biletu: 60 zł (miejsca nienumerowane, siedzące)
Miejsce: Dwupoziomowa Sala Biesiadna – Zamkowy Młyn Krapkowice
Bilety dostępne on-linehttps://evently.pl/events/3727-pan-li-wisi-mi-to-komedia-i-magia-w-zamkowym-mlynie oraz w Recepcji Zamkowego Młyna – tel. +48 535 414 799
Organizatorzy: Zamkowy Młyn Krapkowice oraz Kubica Design

UWAGA: Okazanie biletów jest wymagane przez wszystkich posiadaczy biletów – podanie samego nazwiska na które dokonano zakupu nie będzie uprawniało do wejścia na wydarzenie. Bilety on-line posiadają kod QR do odczytania przez naszą obsługę podczas wejścia (kod QR jest unikalny) i bilety te otrzymacie Państwo na e-mail podany podczas zakupu (sprawdź uważnie poprawność swojego adresu e-mail podczas składania zamówienia).

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz