Odwiedź hotel przyjazny rowerzystom i wyrusz na trasę Krapkowice – Dębina – Moszna!

Szukając ciekawych atrakcji podczas pobytu w hotelu Zamkowy Młyn, koniecznie wybierzcie się na wycieczkę rowerem. Wiele prostych odcinków o małym nachyleniu podłoża sprawia, że szlak rowerowy Krapkowice – Dębina – Moszna stanowi idealną propozycję na aktywny wypoczynek dla całej rodziny!

trasa rowerowa krapkowice - dębina - moszna

Ścieżka rowerowa tuż obok hotelu Zamkowy Młyn – Krapkowice

Szukasz pomysłu na to, w jaki sposób ciekawie spędzić wolny czas? Jeśli lubisz wyzwania, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Tylko 250 metrów od hotelu Zamkowy Młyn, przy ulicy Wolności, nieopodal Wieży Bramy Górnej w Krapkowicach znajduje się wjazd na ścieżkę rowerową Krapkowice – Dębina – Moszna. Ta ciekawa trasa widokowa przez wielbicieli dwóch kółek określana jest jako średnio trudna. Cały odcinek ma ponad 55 km. Dużo? Nie ma się co zniechęcać! Dzięki temu, że ścieżka biegnie przez lasy, wzdłuż jeziora Dębno i prowadzi wprost do zabytkowych murów Zamku w Mosznej, trasa mija szybko i przyjemnie. Pamiętaj, że po drodze, we wsi Dobra, będziesz mijać staw rekreacyjno-wędkarski – to również świetne miejsce na odpoczynek!

Bezpieczeństwo, odpoczynek i…

Decydując się na opisywany szlak dla cyklistów, nie przejmuj się kwestiami bezpieczeństwa. Ścieżka została zaprojektowana w taki sposób, by autostradę A4 w Rogowie Opolskim oraz Pruszkowie przeciąć specjalnymi mostami. Po każdym zaliczonym odcinku można odpocząć na terenie parkingów leśnych, gdzie często znajdują się wiaty z miejscem na ognisko.

Ścieżka rowerowa Krapkowice – Dębina – Moszna to idealna propozycja dla wielbicieli dwóch kółek. Po powrocie do hotelu nie musisz martwić się o przechowanie rowerów – tym zajmie się nasza obsługa.

…zasłużony relaks dla każdego rowerzysty!

Po aktywnym wypoczynku zapraszamy na pyszne dania regionalne w naszej restauracji Zamkowy Młyn Krapkowice. Szczególnie polecamy żeberka BBQ, za których smakiem nasi goście wręcz przepadają. Koniecznie zajrzyj również do zamkowego pubu, gdzie skosztujesz najlepszych trunków alkoholowych. Przy barze czeka także karta drinków, która z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia. Wygodne łóżka w hotelu Zamkowy Młyn to gwarancja regeneracji po dniu pełnym aktywności fizycznej! Zarezerwuj nocleg i ruszaj zwiedzać malowniczą okolicę na rowerze!

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Stand-Up – Łukasz Kowalski w programie Święty Łukasz

Stand-Up – Łukasz Kowalski w programie Święty Łukasz

Warto wiedzieć: Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn