Hotel Zamkowy Młyn już otwarty!

Od 8 maja 2021 ponownie mamy przyjemność gościć wszystkich Państwa w naszych program. Bez względu na to czy przybywacie do nas w celach turystycznych czy np. biznesowych. Komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację, szybkie łącze Wi-Fi, TV czekają na Państwa.

hotel otwarty

Przypominamy, że nasz hotel znajduje się w samym centrum województwa opolskiego, co sprawia, że jest idealnym miejscem na szybką podróż do wielu atrakcji turystycznych Opolszczyzny. Od nas dotrzecie Państwo szybko do: Zamek Moszna, Góra Św. Anny, Fabryka Robotów, Muzeum Wsi Opolskiej czy samego Opola oraz ZOO Opole.

W naszym hotelu znajdziecie Państwo też wspaniałą, lokalną Restaurację, którą łączy smaki kuchni śląska opolskiego oraz prawdziwych dań Grill & BBQ, w tym sezonowane steki przygotowywane na grillu opalanym węglem drzewnym czy kultowe żeberka BBQ (przygotowywane w dymie drzew owocowych).

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji telefonicznych: 535 414 799 oraz rezerwacji on-line na naszej stronie, gdzie czekają na Państwa zniżki dla rezerwacji internetowych opłaconych z góry.

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Czesław Mozil Solo 2023 – koncert ze stand-upem

Czesław Mozil Solo 2023 – koncert ze stand-upem

Warto wiedzieć: BIG CYC Akustycznie – 35 lecie zespołu – Krapkowice

BIG CYC Akustycznie – 35 lecie zespołu – Krapkowice

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Opolscy kucharze razem

Kolacja degustacyjna – Opolscy kucharze razem

Warto wiedzieć: Piotr Krakowski – niezwykle klimatyczny koncert

Piotr Krakowski – niezwykle klimatyczny koncert