Hotel Zamkowy Młyn ***, więcej niż Konferencje

Hotel Zamkowy Młyn *** to idealna lokalizacja do zorganizowania konferencji naukowych lub firmowych, szkoleń biznesowych, debat, a także bankietów lub spotkań zawodowych. Obiekt mieści się w Krapkowicach, w niedalekiej odległości od Opola oraz wielu atrakcji turystycznych województwa opolskiego. Przed hotelem znajduje się duży parking, gdzie uczestnicy wydarzenia mogą bezpiecznie zaparkować swoje auta.

Sale konferencyjne

Z przyjemnością udostępnimy Państwu nasze sale, które z myślą o imprezach okolicznościowych zostały wyposażone w klimatyzację. Odpowiedni poziom światła dziennego (i jego regulacji włącznie z pełnym zaciemnieniem) w naszej sali konferencyjnej umożliwi swobodne korzystanie z projektora oraz innych urządzeń multimedialnych.

Dysponujemy szybkim łączem internetowym (do 900 Mb/s) oraz niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia każdej konferencji.

Jeśli szukają Państwo miejsca, które zapadnie uczestnikom konferencji w pamięci, Hotel Zamkowy Młyn z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

Restauracja „Zamkowy Młyn” Krapkowice z przyjemnością przygotuje posiłki i obsłuży Państwa gości podczas zaplanowanej przerwy. Nasza obsługa chętnie podejmie się przygotowania ciepłych posiłków oraz przekąsek, skomponowania bufetu oraz jego obsługi.

sala konferencyjna Krapkowice

W ofercie znajdują się również przytulne pokoje hotelowe z łazienkami, TV, Wi-Fi oraz klimatyzacją, w których każdy uczestnik konferencji będzie mógł się zregenerować i odpocząć. Dysponujemy klimatycznym pubem, w którym można miło spędzić czas po wyczerpującym wydarzeniu firmowym. Na terenie hotelu znajduje się również stół bilardowy.

Hotel Zamkowy Młyn świetnie sprawdzi się podczas kilkudniowych spotkań biznesowych, szkoleń lub konferencji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z przyjemnością zajmiemy się kompleksową organizacją planowanego przez Państwa wydarzenia.

Sale konferencyjne Opole / Krapkowice- Liczba miejsc w poszczególnych ustawieniach

liczba miejsc w salach konferencyjnych

Udogodnienia w sali konferencyjnej

– szybkie łącze Wi-Fi
– możliwość pełnego zaciemnienia sali
– rzutnik multimedialny
– ekran
– laptop
– nagłośnienie sali
– bezprzewodowy mikrofon
– flipchart
– klimatyzacja

Galeria – Sala konferencyjna