Wesele Krapkowice

Romantyczny ślub w dolinie Osobłogi

Wyjątkowe wesele w murach Zamkowego Młyna, pełnego ponad stuletniego drewna, które nadaje sali niezwykły, rustykalny charakter. Jeżeli szukacie sali eleganckiej, ale też takiej, która sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie czuli się swobodnie a zarazem wyjątkowo, to trafiliście idealnie.

Wesele Waszych marzeń

Możemy przypuszczać, że szukacie miejsca gdzie zorganizujecie Wesele nie tak jak wypada, tylko tak jak chcecie, tak jak to sobie wymarzyliście. Wesele bez nadęcia, bez kryształowych żyrandoli, ale jednocześnie niezwykle eleganckie, z niesamowicie profesjonalną obsługą oraz wspaniałym jedzeniem, które w wielu elementach pozytywnie zaskoczy niejednego Państwa Gościa. Jeżeli już teraz zainteresowała Was nasza sala, pomyślcie co będzie dalej. Kiedy pojawi się na niej oświetlenie dopasowane do Waszych oczekiwań, kiedy pojawią się na niej kwiaty, które Was urzekną …nie czekajcie, umówcie się z nami byśmy mogli Wam o wszystkim opowiedzieć.

Najważniejszy dzień – Wesele

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne, jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Wesele Krapkowice

Dlatego zapewniamy Państwu indywidualną opiekę Managera, zarówno przed samą uroczystością weselną jak i w jej trakcie. To nasz Manager oraz nasz zespół zajmie się organizacją nie tylko samej uroczystości, ale również wszystkich innych, ważnych elementów jakie tworzyć będą ten dzień oraz noc, np. zespół, DJ, przejażdżkę dorożką, rejs statkiem, ślub nad brzegiem rzeki czy np. pokazy barmańskie i wiele, wiele innych.

Manager: tel. +48 575 077 437, +48 790 890 228,
email: manager@zamkowymlyn.pl, ewelina@zamkowymlyn.pl

Z chęcią spotkamy się z Państwem, zaprosimy na kawę czy poczęstunek. Pokażemy Państwu naszą salę, o wszystkim opowiemy. 

Sprawdź również:

Wesele – co oferujemy:

Wesele …musi być smacznie

Menu weselne zostanie przygotowane przez naszego Szefa Kuchni w taki sposób, aby zaspokoić najbardziej wyszukane gusta naszych Gości. Jeśli standardowa oferta nie spełni Państwa oczekiwań lub macie Państwo inne oczekiwania, zrealizujemy je pod okiem naszego Szefa Kuchni i stworzymy indywidualny zestaw dań.

Nasz obiekt posiada dogodny dojazd , duży parking i spokojną okolicę w sąsiedztwie rzeki Osobłogi. Od autostrady A4 dzieli nas tylko 7 min. drogi, od Opola – ok 20 min drogi (25km). Bardzo blisko jest do nas równie ze: Strzelec Opolskich, Zdzieszowic, Kędzierzyna-Koźla, Prudnika. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną oraz do zadawania pytań telefonicznie, mailowo oraz na naszym profilu Facebook. (https://www.facebook.com/ZamkowyMlyn)

Galeria Wesele Krapkowice

wesele krapkowice Zamkowy Młyn
wesele zamkowy młyn krapkowice

wesele zamkowy młyn krapkowice