BIG CYC Akustycznie – 35 lecie zespołu – Krapkowice

Już 11 marca (sobota) 2023 w Zamkowym Młynie koncert wyjątkowy! Big Cyc akustycznie z okazji 35-lecia zespołu! Usłyszycie dobrze znane przeboje zagrane miękko, ciepło i radośnie.

Niech Panie tuż po swoim święcie Dnia Kobiet krzykną wspólnie wraz ze słowami piosenki …”Facet to świnia”. Jaka będzie riposta? – musicie być z nami drogie Panie i drodzy Panowie!

Big Cyc Akustycznie - Krapkowice 2023

Big Cyc Akustycznie

Akustyczne aranżacje nadają muzyce zespołu Big Cyc zupełnie inną jakość. Zgrabne, znane, pomysłowe melodie w anturażu „unplugged” przenoszą muzykę Big Cyca  w całkiem nowy klimatyczny wymiar. Jak dołączymy do niego naszą klimatyczną salę Zamkowego Młyna, wieczór niezwykły gwarantowany!

Na koncercie oprócz starych hitów takich jak „Makumba” czy „Rudy się żeni” pojawią się przebojowe piosenki rzadziej wykonywane przez zespół tj. „Teczka” czy „Nasz PRL”. Wszystko okraszone zaskakującymi, wypełnionym po brzegi dobrym humorem, zapowiedziami przygotowanymi specjalnie na ten koncert przez Krzysztofa Skibę.

Takie oblicze Big Cyca znanego z ostrego rockowego grania może być ogromnym zaskoczeniem, jednak dla wszystkich fanów dobrej muzyki rockowej to pozycja obowiązkowa. W programie koncertu usłyszycie na pewno: Makumbę, Dres, Świat wg Kiepskich, Rudy się żeni, Facet to świnia, Guma.

By się dowiedzieć co jeszcze rockandrollowa ekipa BIG CYC-a przygotowała w wersji akustycznej – musicie wybrać się na ten koncert. To wyjątkowe wydarzenie z okazji 35 rocznicy powstania zespołu. Urodzinowa trasa zespołu – tego nie możesz przegapić!

Ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły wydarzenia – Big Cyc Akustycznie 2023:

Data: 11 marca 2023 (sobota)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 19.00
Wstęp na salę: od godz. 18.00
Miejsce: Dwupoziomowa Sala Biesiadna – Zamkowy Młyn Krapkowice
Bilety: od 79 zł / osoba – miejsca nienumerowane, siedzące (miejsca wybieracie Państwo sami zaraz po wejściu na salę, na odpowiednim piętrze)

On-line zakupicie Państwo dwa typy biletów:
1. Bilet dla 1 osoby – parter sali w cenie 79 zł (przedsprzedaż) oraz 89 zł
2. Bilet dla 1 osoby – antresola sali (I piętro z widokiem na scenę) w cenie 79 zł

Bilety dostępne on-line: https://evently.pl/events/1952-big-cyc-akustycznie-35-lat-zespolu-zamkowy-mlyn-krapkowice
oraz w Recepcji Zamkowego Młyna od 20 lutego 2023 – tel. +48 535 414 799

UWAGA: Okazanie biletów jest wymagane przez wszystkich posiadaczy biletów – podanie samego nazwiska na które dokonano zakupu nie będzie uprawniało do wejścia na wydarzenie. Bilety on-line posiadają kod QR do odczytania przez naszą obsługę podczas wejścia (kod QR jest unikalny) i bilety te otrzymacie Państwo na e-mail podawany podczas zakupu (sprawdź uważnie poprawność swojego adresu e-mail podczas składania zamówienia).

Big Cyc 35 lat zespołu - akustycznie - Krapkowice 2023
Organizatorzy Big Cyc akustycznie 2023

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Stand-Up – Łukasz Kowalski w programie Święty Łukasz

Stand-Up – Łukasz Kowalski w programie Święty Łukasz

Warto wiedzieć: Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn