Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Absolutny hit jesieni na Opolszczyźnie – akustyczny koncert Farben Lehre w niezwykłym miejscu! Ta wyjątkowa trasa akustyczna zawita tylko do wybranych miejsc! Tylko 10-12 koncertów w Polsce!

Farben Lehre – kim są?

Grupa powstała w 1986 roku – zatem na scenie grają już 38 lat i trzeba powiedzieć jedno, to grupa pełna energii i brawury, pełnego profesjonalizmu i zbioru niezwykłych dźwięków! Na swoim koncie mają 15 płyt studyjnych, 6 DVD i wiele kompilacji.

Jednego można być pewnym, koncert jaki zobaczycie to będzie koncert niezwykle żywiołowy, zagrany na 100%! Na scenie na pewno nie zabraknie m.in. kawałka Anioły i Demony, który możecie zobaczyć poniżej, właśnie w wersji akustycznej, z gościnnym występem Gutka:

Farben Lehre – wyjątkowy skład podczas koncertu akustycznego

Wojciech Wojda – wokal, teksty
Konrad Wojda – gitara, chórki
Mariusz Kumala – gitara
Filip Grodzicki – gitara basowa
Gerard Klawe – perkusja
Norbert Krzewski – perkusjonalia, fujarki, chórki
Agata Wojda – wokal, chórki

To będzie na prawdę wyjątkowa i rzadka okazja by poznać zespół w tak szerokim składzie i co najważniejsze w wersji akustycznej! Zespół skrupulatnie i z wyjątkowo dużą uwagą przygotowuje się do występów akustycznych, dbając o to, aby koncerty zamieniały się w magiczny, niepowtarzalny spektakl muzyczno-tekstowy. Bardzo nietypowe i śmiałe aranżacje akustyczne zaskoczą nawet największych fanów grupy!

Farben Lehre pierwszą trasę akustyczną (i do tej pory jedyną) zagrał w 2017 roku, wtedy liczyła ok 20 utworów. Tym razem powracają po kilku latach z czymś absolutnie wyjątkowym, serią 10-12 koncertów akustycznych (w tym jeden w Krapkowicach, w Zamkowym Młynie). Sama idea grania „bez prądu” była naturalną konsekwencją ukazania się w 2016 roku, trzypłytowego, jubileuszowego, albumu, zatytułowanego „Trzy dekady”. Na scenie pojawi się siedem osób, a zdarza się i tak, że do składu dołączają zaproszeni goście – jak będzie tym razem? Tego nie możecie przegapić!

Koncert w wyjątkowej sali

Koncert w Krapkowicach, odbędzie się w wyjątkowej sali, pełnej ponad 100 letniego drewna, co sprawia, że akustyka tej sali również jest wyjątkowa! Koncert należeć będzie do koncertów kameralnych, nieco ponad 100 widzów będzie miało okazję niemal na wyciągnięcie ręki obcowania z muzykami i ich muzyką! Po koncercie rozmowy, autografy – zatem jak zwykle, nie będzie to jeden z setek koncertów!

Farben Lehre – bilety i data koncertu

Data: 28 września 2024 (sobota)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 19.00
Wstęp na salę: od godz. 18.00
Miejsce: Dwupoziomowa Sala Biesiadna – Zamkowy Młyn Krapkowice
Bilety: Przedsprzedaż: 99 zł / osoba, Sprzedaż normalna: 109 zł. Miejsca nienumerowane, siedzące (miejsca wybieracie Państwo sami zaraz po wejściu na salę, na odpowiednim piętrze)

Bilety dostępne on-line: https://evently.pl/events/5438-farben-lehre-koncert-akustyczny-w-zamkowym-mlynie oraz w Recepcji Zamkowego Młyna – tel. +48 535 414 799

INFORMATOR O WYDARZENIACH – ZAPISZ SIĘ!

Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Farben Lehre – Koncert akustyczny w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

TSA MNKWL – Koncert akustyczny – Krapkowice

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie