Olaf Deriglasoff – Koncert w Zamkowym Młynie

Już 16 lutego w Zamkowym Młynie zagra akustycznie Olaf Deriglasoff! Olaf jest jedną z kluczowych postaci polskiego rocka! Zaistniał m.in. w takich grupach jak: Apteka, Homo Twist, Püdelsi, Kury, Kazik, KNŻ, Yugoton, Męskie Granie Orkiestra i wielu innych.

Olaf Deriglasoff – krótka historia

Swój pierwszy zespół – Dzieci Kapitana Klossa założył w 1980 r. w Gdańsku i z tym właśnie zespołem został laureatem festiwalu w Jarocinie!

W 2000 nagrał z Kazikiem Staszewskim płytę Melassa a w 2001 zaczął współpracę z zespołem Kazik na Żywo. Z grupą tą zarejestrował album Występ (2002). W 2004 wziął udział w stworzeniu kolejnej płyty Kazika Staszewskiego Czterdziesty Pierwszy.

Realizując swoje plany solowe, w 2002 r. założył własną formację Os Gatos. Obecnie grupa występuje pod nazwą Deriglasoff. W listopadzie 2005 r. ukazała się pierwsza solowa płyta Deriglasoffa Produkt.

Druga płyta zespołu Deriglasoff Band pt. Noże ukazała się nakładem niezależnej wytwórni Laudanum Rekords w lutym 2011. Singlem promującym album jest utwór „Dyabeu”.

W 2014 roku Deriglasoff wziął udział w projekcie Męskie Granie Orkiestra. W 2019 ukazała się płyta Magia y tresura wydana w ramach projektu Cyrk Deriglasoff.

Olaf ma też w swojej biografii role filmowe, zagrał m.in. w filmie „Sztos” czy 'Żyć nie umierać”.

Teraz, Olaf objeżdża kraj wraz ze swoją gitarą i zawita również do Krapkowic! Poznajcie człowieka, który stanowi niewątpliwie historię polskiego rocka!

Koncert akustyczny.

Data: 16 lutego 2024 (piątek)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 19.00
Wstęp na salę: od godz. 18.00
Miejsce: Dwupoziomowa Sala Biesiadna – Zamkowy Młyn Krapkowice
Bilety: 60 zł / osoba – miejsca nienumerowane, siedzące (miejsca wybieracie Państwo sami zaraz po wejściu na salę, na odpowiednim piętrze)

Bilety dostępne on-line: https://evently.pl/events/4014-koncert-olaf-deriglasoff-zamkowy-mlyn
oraz w Recepcji Zamkowego Młyna – tel. +48 535 414 799

UWAGA: Okazanie biletów jest wymagane przez wszystkich posiadaczy biletów – podanie samego nazwiska na które dokonano zakupu nie będzie uprawniało do wejścia na wydarzenie. Bilety on-line posiadają kod QR do odczytania przez naszą obsługę podczas wejścia (kod QR jest unikalny) i bilety te otrzymacie Państwo na e-mail podawany podczas zakupu (sprawdź uważnie poprawność swojego adresu e-mail podczas składania zamówienia).


Pozostałe aktualności:

Warto wiedzieć: Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Koncert Czarny / Mikulski – Restauracja Zamkowy Młyn

Warto wiedzieć: Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Czego pragną kobiety? – Dzień kobiet w Zamkowym Młynie

Warto wiedzieć: Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Illusion – Koncert – Trasa akustyczna 2024

Warto wiedzieć: Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz

Kolacja degustacyjna – Z serca na talerz